KONST / Litografier / Litografier 8692331
nr 869 2331
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografier, 2 st. Einar Nerman (1888-1983), 328/ 350, signerade, motivet: 37x25
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 januari 2014
kl 19:35:39
100 kr
150 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman